mateusz1990r napisał(a):

Tylko przyklasnąć, w końcu pozbywamy się szrotu.
Powinni opchnać całą tą młoda druzyne darmozjadów. A zaoszczedzone pieniadze przeznaczyc na mlodzików, ktorzy dobrze rokują na przyszłość. O ile oczywiście tacy w naszym klubie istnieją.
Cfa@
A jaki on k.... młodzik? 19 lat heh.