Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 08.02.2013, 23:10
Wyraziłem swoje zdanie. Popierałem ich, uważałem że niektóre postulaty są i tak niemożliwe do zrealizowania, ale liczyłęm na coś więcej. Niestety to są same ogólniki i głupie tłumaczenia. Klub do dzisiaj nie jest w stanie zamontować ławki i stołu żeby ludzie zjedli jak...ludzie, tylko się zasłania nie oddaniem stadionu czy brakiem pieniędzy. Porozumienie jest, a dalej wszystko będzie tak jak było - niestety. Tak jak mówię, to jest moje zdanie. Byly postulaty, zostały tylko piękne hasła.
Odpowiedz cytując