Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20054
Stary 08.02.2013, 22:30
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Przekonuj mnie dalej że Bednarz nie chciał w drużynie Patryka Małeckiego ale ten się uparł i dlatego wzięli go na zgrupowanie ....
To Twoje słowa. Ja twierdzę że Bednarz miał g. do powiedzenia w sprawie powrotu Patryka z Turcji.
Wytłuszczony fragment to powód dla którego uznałem, że marnuję czas dyskutując z Tobą. Naprawdę uważasz, że będę tracił czas na tłumaczenie się z wytworów Twojej bujnej wyobraźni? Litości.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
Pokaż kto szydzi z wychowanków ... gdzie ?.
Brud, Burliga. Wcześniej Kowalski.
Dlatego właśnie dziwią mnie psychofanki Sikorskiego, ale kij - przystojny chłopak widocznie, a że nie umie grać w piłkę...

Reszta bez komentarza.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2013 o godz. 22:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując