Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 08.02.2013, 22:12
Czy ktoś jest ślepy że nie widzi Komunikat SKWK i Wisły Kraków S.A. ws. porozumienia
I jeszcze jedno
do krytyków porozumienia a co wy byście cchcieliście ? Porozumienie to ustępstwa obu stron. Jak ktos mądry napisał z dobrego porozumienia żadna ze stron nie powinna byc do końca zadowolona. Porozumienie miało byc porozumieniem a nie zniszczeniem jednej strony przez drugą. Jak mam zwykle wiele do zarzucenia SKWK to to porozumienie uwarzam za bardzo dobry ruch
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.02.2013 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując