Szpen napisał(a):

|
przemilczeli Brunona, przemilczeli OFE, teraz milczą nad kasą z Unii. Ach Ci tutejsi Pisole.
|
Rozwin.Zrób wstęp do dyskusji. Co można napisać o OFE i o Brunonie- czytałeś/ogladałeś wywiad z Serementem z Piaseckim

?
A o kasce o Uni, spokojnie. Narazie niech zaklepią to na 100%