|
Generalnie się zgadzam, że polityka odnośnie młodych jest idiotyczna, ale skąd pewność, że ten piłkarz akurat prezentuje taki poziom, by warto go było zatrzymywać. W tym sezonie ME zagrał 7 razy, za każdym razem wchodząc z ławki i wybiegał w sumie 142 minuty. Naprawdę jest czego żałować?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!
UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
|