Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Stachu
Junior Member
Od: 11.2002
Skąd: Stare Miasto
Offline
#
62535
08.02.2013, 19:58
thechris
napisał(a):
Mhm. Tak jak ze Standardem Liege.
Przypomnij sobie mecze z APOEL w Krakowie. Taką radość na C można porównać tylko z meczami derbowymi. Dla tych co nie pamiętają
http://sport.interia.pl/aktualnosci-...1-0,nId,581637
Sabbath Bloody Sabbath
Stachu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Stachu
Znajdź inne posty napisane przez Stachu