Wyświetl pojedynczy post
Stachu
Junior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Stare Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62535
Stary 08.02.2013, 19:58
thechris napisał(a):Wyświetl post
Mhm. Tak jak ze Standardem Liege.
Przypomnij sobie mecze z APOEL w Krakowie. Taką radość na C można porównać tylko z meczami derbowymi. Dla tych co nie pamiętają http://sport.interia.pl/aktualnosci-...1-0,nId,581637
Sabbath Bloody Sabbath
Odpowiedz cytując