Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20052
Stary 08.02.2013, 19:02
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Zauważyłeś. Pisząc ze Patryk wybrał lepszą opcje dla siebie pod kątem finansowo-sportowym to miałem na myśli. W obecnej sytuacji nawet mogę nazwać to symbiozą choć jesteśmy jako klub w tym samym punkcie negocjacji co rok temu.
Ale po co negocjować, jeżeli i tak zaraz chcemy go sprzedać? Najprawdopodobniej w klubie liczą na przywiązanie Patryka do kibiców i klubu (w sensie: "nie wykręci nam numeru i nie skorzysta z Webstera").
Naiwne? Krótkowzroczne? Nieprofesjonalne? Że niby co - mogą się przeliczyć?
Mam na to jedną odpowiedź: Łysa Pała.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując