Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20051
Stary 08.02.2013, 18:57
Powrót Małeckiego to dla sil ofensywnych Wisły może być jak wkłucie kroplówki.

Może samo wkłucie jest dla niektórych bolesne, ale z punktu widzenia sportowego (patrząc na kadrę, która teraz posiadamy) jest to dla Wisły zabieg ożywczy. Jest głodny gry i ma coś do pokazania. Ale podobnie jak kroplówka nie może trwać wiecznie, tak i Wisła zapewne w czerwcu pożegna się definitywnie z Patrykiem (albo Patryk z Wisłą).

Z punktu widzenia interesów Małeckiego też jest to rozwiązanie bardzo korzystne. Cóż z tego, że przez kilka miesięcy pobierałby większą pensję w Turcji, skoro zgniłby tam na ławie a w czerwcu wróciby do klubu być może nawet pierwoszligowego (a i może w ogóle nie miałby gdzie wrócić). A tak plac ma pewny, pokaże się, w klubie jest korzystna atmosfera, żeby sprzedać każdego, więc powrót do Wisły to dla niego świetna trampolina do transferu.

Nie należy mieć też pretensji, że chciał i chce odejść. A już na pewno w takim momencie.

Do powrotu Patryka nie należy zatem dorabiać wielkiej filozofii, jest to przede wszystkim obopólny dobry interes.
A że przy okazji jest to powrót zawodnika, może i kontrowersyjnego, ale jakby nie patrzeć, związanego z Wisłą to w tym momencie dobrze.
Odpowiedz cytując