Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20047
Stary 08.02.2013, 16:35
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
IMHO obecnie sprawy mają się tak samo. Patryk w cale nie przystał na słabsze warunki - on (jeśli odrzucić opcję że z niego prozaicznie zrezygnowali) wybrał lepsze pod względem sportowo-finansowym. Można wróżyć z fusów czy wrócił bo mu tutaj lepiej czy też bardziej wrócił aby grać a nie grzać ławy. Ma czas, pod koniec roku będzie czas aby pomyśleć co dalej (zostać, transfer, wypożyczenie czy tzw. 'webster').

Oczywiście - ze sportowego punktu widzenia informacja o powrocie to dobra informacja, z kibicowskiego też - w końcu to Wiślak. Tyle że pewne sprawy raczej pozostają wciąż niezałatwione.
Ależ owszem że przystał. Zrezygnował częściowo z kasy oraz wynagrodzenia jakie gwarantował mu kontrakt z Turasami. O wiele,wiele wyższego niż ma obecnie w Wiśle. Dlatego wróżyć z fusów już nie musisz.

Ps:
Małecki nie ma zamiaru korzystać z Webstera...zaufaj mi. A Kokoszka to frajer!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.02.2013 o godz. 16:43.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując