Lukasz napisał(a):

IMHO obecnie sprawy mają się tak samo. Patryk w cale nie przystał na słabsze warunki - on (jeśli odrzucić opcję że z niego prozaicznie zrezygnowali) wybrał lepsze pod względem sportowo-finansowym. Można wróżyć z fusów czy wrócił bo mu tutaj lepiej czy też bardziej wrócił aby grać a nie grzać ławy. Ma czas, pod koniec roku będzie czas aby pomyśleć co dalej (zostać, transfer, wypożyczenie czy tzw. 'webster').
Oczywiście - ze sportowego punktu widzenia informacja o powrocie to dobra informacja, z kibicowskiego też - w końcu to Wiślak. Tyle że pewne sprawy raczej pozostają wciąż niezałatwione.
|
Ależ owszem że przystał. Zrezygnował częściowo z kasy oraz wynagrodzenia jakie gwarantował mu kontrakt z Turasami. O wiele,wiele wyższego niż ma obecnie w Wiśle. Dlatego wróżyć z fusów już nie musisz.
Ps:
Małecki nie ma zamiaru korzystać z Webstera...zaufaj mi. A Kokoszka to frajer!