|
Jakoś nie łapie o co się spieramy ...
Mały chce grać dla Wisły za podejrzewam cienkie w porównaniu z Turcją pieniądze.
Zarząd i trener go chcą.
W sparingach wygląda nieźle.
Nawet karę przyjął i się do niej stosuje ....
W zasadzie wszystko OK i liczę że będzie.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|