Worcester napisał(a):

Moja rada.
Nie kupujcie teraz karnetów. Poczekajcie dwa/trzy mecze. Istnieje możliwość, że klub nie wywiąże się z zapewnień lub wykręci inny numer. Ja im nie ufam. Papier papierem,a życie zweryfikuje ich obietnice.
Zwłaszcza teraz, gdy można kupić bilet przez internet argument "wygody" odpada. Dlatego radzę podejść do sprawy ostrożnie.
|
I to bardzo ,bardzo ostrożnie,bazę treningową już budują od 1998 r.Oni już sporo rzeczy obiecywali i nic nie zrobili,nie można im ufać!