Wojtas napisał(a):

Z jednej stony tej druzynie panienek ktorej dobitnym przykladem byl mecz w Lubinie(niewiem czemu ale ten mecz caly czas nam w pamieci-11 ludzi ktorym wszystko jedno ile przegraja,-i tego im dlugo nie zapomne),przyda sie "opierdalacz " Malecki i stary lis Kosowski,
Moze ci dwaj wdrozą chociaz troche Wislackosci w Wisle ,bo nie bylo jej wogole cala zaszla runde.
|
Juz wiem jak bedzie wygladac ta ich "wislackosc" w ich wykonaniu. Malecki bedzie tylko machal lapami i ....il na kolegow z druzyny za swoje zjebane akcje a Kosowski kasliwymi i humorystycznymi komentarzami nt. gry Wisly bedzie raczyl nas przed kamerami tv.
Parodia dokad mierza ten klub. Sprowadzamy pol-pilkarzy (Selery, Frederikseny itd) oraz bylych zawodnikow (Zurawski, Kosowski, Glowacki itd) Wisly, ktorzy najlepsze lata przezywali 7-8 lat temu i liczymy na to, ze oni pomoga obudowac Wisle. I tak sie dzieje od kilku lat i liczymy na to, ze zda to egzamin. Kiedys wiele radosci dawaly wyniki Wisly. Teraz wiele radosci daje Cupial z Jackiem swoimi komicznymi decyzjami. Jest zjebanie ale przynajmniej jest wesolo.
