JacobCFC napisał(a):

|
A Leszczak to ten wielki talent, co teraz ledwo gdzieś w IV czy V lidze gra?
|
Dokładnie ten! Ileż było płaczu i lamentu kiedy podpieprzył nam go zabrzański Górnik. Teraz ten talent ledwie się łapie w II ligowej Garbarni!
Prawda jest taka, że gdyby ten nasz talent poszedł do Leverkusen rok temu, jest szansa na to by stał się piłkarzem wysokiej klasy, a tak... wielkiej kariery mu nie wróżę!
Wisła zrobiła kiedyś jeden wielki błąd... wycofała z rozgrywek zespół rezerw! ME to jakieś wielkie gówno... gra o pietruszkę! Co z tego, że wśród rówieśników nasi juniorzy błyszczą w małopolsce? Od czasów kiedy Ci bardziej zdolni nie mają sobie okazji pograć choćby w IV lidze z seniorami w dorosłej piłce nie potrafią się odnaleźć!
Już teraz trzeba zdecydowanie stawiać na Urygę, Chrapka, Szewczyka... i powoli myśleć o wprowadzaniu do gry następnych w kolejce Moskala, Pułkę, Karłowicza, Stolarskiego... bo inaczej zakiszą się w tej beczce zwanej Młodą Ekstraklasą i skończą jak chłopcy z rocznika '91 gdzieś po Prądniczankach, Borkach, Puszczach czy innych Przebojach.