Grantar napisał(a):

|
dowal Bednarzowi że pozwolił wysłać Małego do Turcji a ... potem pochwal, że go ściągną z powrotem ... To bez sensu.
|
Masz rację. Twój post jest bez sensu. Ze szczególnym uwzględnieniem wytłuszczonej części.
Wiesz, że Patryk ma obowiązujący kontrakt z Wisłą, a Turcy skorzystali z prawa do nieprzedłużenia wypożyczenia? Łysa Pała miała w tej kwestii tyle do powiedzenia co ja, więc nic dziwnego że nic nie schrzaniła.