wolfy napisał(a):

A Sikorski to się czym zasłużył? Fryzurą? Bo może coś mnie ominęło, skoro ma taki zarąbisty fanklub.
Nie porównuj austriackiej przybłędy do Patryka, czy nawet "Orbita". Przyszedł, pokopał się po czole, ................
|
Sikorski nie ma fanklubu entuzjastów.
Natomiast postawa kibiców szydzących z niego i forumowych super znafców określających go jako "przybłęda", "parapiłkarzy", "piłkarski analfebeta" świadczy o tych kibicach źle.
Nie dziwne więc, że ktoś Sikora próbuje bronić.
Na razie wygląda na to że Patryk jest w formie i na pewno zasłużył już na uznanie za dotychczasowe dokonania.
Ale ma mieć z tego powody fory

?
Ty byś pewnie Wolfy głaskał tą gwiazdeczkę ... a ja uważam że Mały stanie się dobrym zawodnikiem tylko pod rządami surowego trenera.
A te twoje wywody kto kogo sprowadził są już śmieszne ....
Nie masz z tym kłopotów ? dowal Bednarzowi że pozwolił wysłać Małego do Turcji a ... potem pochwal, że go ściągną z powrotem ... To bez sensu.