Wyświetl pojedynczy post
ogr
Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14917
Stary 07.02.2013, 19:58
mateusz1990r napisał(a):Wyświetl post
Czterej piłkarze Polonii: Dwaliszwili, Cotra, Kokoszka i Piątek wyjechali ze zgrupowania zespołu w Turcji - poinformowała oficjalna strona klubu. Powodem są zaległości finansowe wobec zawodników ze strony właściciela drużyny.

Oprócz Dwaliszwiliego wszyscy do wyciągnięcia
Piątek, bardzo ciekawy i niedoceniany zawodnik. Przydałby się!
Odpowiedz cytując