z oficjalnej:
Cytat:
Wymiana Kart Kibica po upływie ich terminu ważności
W przypadku, jeżeli upłynął termin ważności Karty Kibica (data ważności podana jest na karcie), zapraszamy wszystkie te osoby do Strefy Kibica w celu wyrobienia duplikatu karty. Każdy kibic musi wypełnić krótki wniosek o wydanie duplikatu karty (imię, nazwisko oraz Numer PESEL). Wniosek można pobrać TUTAJ. Zachęcamy wszystkich kibiców, których dotyczy ta sytuacja do systematycznego odnawiania Kart Kibica, aby uniknąć kolejek. Klub przypomina że karta kibica jest niezbędna do zakupu biletu/karnetu na mecze Wisły Kraków, związane jest to z przepisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Cena karty nie ulega zmianie i wynosi 10 zł.
|
Karta wygląda praktycznie tak samo - pojawiło się tylko dodatkowe pole "numer identyfikacyjny" obok zdjęcia. Nie jest tam nic wpisane.
I oczywiście pisze "Karta kibica 2011"
