|
To nieprawda, że emocje z walką o utrzymanie się skończyły. Będzie walka o 15 miejsce dające utrzymanie pomiędzy GKS Bełchatów a Podbeskidzie. Bo na to aby Polonia W-Wa zagrała w nastepnym sezonie w ekstraklasie nie widzę żadnych szans. Nie ma takiej opcji aby przy nowych władzach PZPN dostali licencję.
|