Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22726
Stary 07.02.2013, 18:55
To nieprawda, że emocje z walką o utrzymanie się skończyły. Będzie walka o 15 miejsce dające utrzymanie pomiędzy GKS Bełchatów a Podbeskidzie. Bo na to aby Polonia W-Wa zagrała w nastepnym sezonie w ekstraklasie nie widzę żadnych szans. Nie ma takiej opcji aby przy nowych władzach PZPN dostali licencję.
Odpowiedz cytując