Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20030
Stary 07.02.2013, 16:21
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Ty jesteś spokrewniony z Małeckim?
Pytam, ponieważ za każdym razem, gdy padnie słowo krytyki w kierunku Patryka starasz się go zaciekle wybielać.
Nawet teraz musiałeś wcisnąć "szpilkę". Zluzuj, to tylko piłkarze.
To tylko mój dobry kolega. Wystarczy?

Często ta krytyka mija się z prawdą i powielane są historie a raczej już baśnie na temat różnych zawodników. Np. taki Garguła. Obarczany łakomstwem na pieniądze, dla wszystkich to może tak wygląda, lecz prawda jest zgoła inna. Gołoś, Mały czy Garguła to są ludzie którzy potrafili pomóc gdy zachodziła taka potrzeba, bez interesownie - zaznaczam, na różnych płaszczyznach.

Dla jednych to tylko piłkarze, dla innych ludzie.

Koniec tematu.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 07.02.2013 o godz. 16:40.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując