Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14915
Stary 07.02.2013, 14:17
mateusz1990r napisał(a):Wyświetl post
Czterej piłkarze Polonii: Dwaliszwili, Cotra, Kokoszka i Piątek wyjechali ze zgrupowania zespołu w Turcji - poinformowała oficjalna strona klubu. Powodem są zaległości finansowe wobec zawodników ze strony właściciela drużyny.

Oprócz Dwaliszwiliego wszyscy do wyciągnięcia
Dwaliszwili nierealny ze względów finansowych. Kokoszka - nie, dziękuję. Po pierwsze - kiedyś olał Wisłę. Po drugie - na boisku często zachowuje się w sposób bezmyślny i nieodpowiedzialny (taka moja opinia - w paru meczach Polonii go widziałem).
Co do pozostałych - pomarzyć zawsze można. Pytanie tylko, po co mieliby do nas przychodzić (patrząc z ich punktu widzena) Żeby teraz Wisła miała względem nich zaległości finansowe
Odpowiedz cytując