Cytat:
|
Na pewno będą chcieli przyjśc do Wisły, bo prasy pewnie nie czytają i nie mają pojęcia o problemach z płatnościami w tym klubie. Nikt z nich raczej tutaj nie przyjdzie, bo po co z deszczu pod rynnę ?
|
Chyba w klubie nikt nie byłby na tyle głupi żeby podpisać niezłych piłkarzy chcących dobrze zarabiać po to aby im nie płacić bo wtedy pożytek będzie z nich żaden, a i tak trzeba będzie to oddać. Także wydaję mi się, że ewentualne składanie propozycji kontraktu takim piłkarzom jak Dvalishvili, Piątek czy Todorowski będzie świadczyć o tym, że sytuacja finansowa została opanowana.