Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62516
Stary 07.02.2013, 13:46
Cytat:
Na pewno będą chcieli przyjśc do Wisły, bo prasy pewnie nie czytają i nie mają pojęcia o problemach z płatnościami w tym klubie. Nikt z nich raczej tutaj nie przyjdzie, bo po co z deszczu pod rynnę ?
Chyba w klubie nikt nie byłby na tyle głupi żeby podpisać niezłych piłkarzy chcących dobrze zarabiać po to aby im nie płacić bo wtedy pożytek będzie z nich żaden, a i tak trzeba będzie to oddać. Także wydaję mi się, że ewentualne składanie propozycji kontraktu takim piłkarzom jak Dvalishvili, Piątek czy Todorowski będzie świadczyć o tym, że sytuacja finansowa została opanowana.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.02.2013 o godz. 13:48.
Odpowiedz cytując