JacobCFC napisał(a):

|
A Leszczak to ten wielki talent, co teraz ledwo gdzieś w IV czy V lidze gra?
|
Nie wiem jak to w małopolskim ale w lubuskim wystarczy przyjsc dwa może trzy razy na trening i można się załapac do składu meczowego w takich ligach
przemek1902 napisał(a):

|
Agonia Polonii Warszawa trwa na dobre. Obóz dzisiaj opuścili Dwaliszwili, Cotra, Kokoszka i Piątek z powodu zaległości w wypłatach. Patrząc realnie na obecną sytuację kadrową Wisły i potencjał finansowy to grzechem byłoby niezatrudnienie tego ostatniego pana. Wiecznie wymieniany jako ostatni, wiecznie niedoceniany, wiecznie pomijany. A według mnie jeden z najlepszych pomocników w lidze. Łysy, zaproponuj mu rozsądny kontrakt i weź go panie zatrudnij - to chyba nie powinno być aż tak trudne.. Na zachód chłopak nie wyjedzie. Na wschód? Chyba nie, bo przecież ambicją się wybija w lidze, a nie technicznymi aspektami. To gdzie indziej miały zakotwiczyć? U nas znalazłby miejsce w nowej Wiśle, budowanej (miejmy nadzieję) od lata, a już teraz mógłby wnieść wartość dodaną.
|
Na pewno będą chcieli przyjśc do Wisły, bo prasy pewnie nie czytają i nie mają pojęcia o problemach z płatnościami w tym klubie. Nikt z nich raczej tutaj nie przyjdzie, bo po co z deszczu pod rynnę ?