Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14914
Stary 07.02.2013, 13:17
Bez przesady. Nawet nie poruszajmy takiego tematu.. Ten facet jest tutaj skończony. Niech idzie sobie gdziekolwiek, byle jak najdalej od Wisły. Sprzedawczyk zakichany.
Odpowiedz cytując