|
ja się chyba na piłce nie znam, skoro są ludzie widzący pozytywy po wczorajszej kopaninie... moim zdaniem nasi kopali się po czole, z przodu trochę wiatru robili, z którego nic nie wynikało, a jak już wynikło to gwiazdor Lewandowski to marnował. Swoją drogą ciekawe, że w reprze taki zablokowany, skoro dla BvB potrafi. Ale nawet bym może przeżył tę kopaninę, bo mecz o pietruchę i w ogóle, ale szlag mnie trafiał na zachwyty Szpaka.. wiem że entuzjazmem trzeba czasem posterować i podkręcić, ale jak się zapowiada dobra kontra i słyszę "... Błaszczykowski.... znakomicie zwolnił akcję..." to mi ręce, nogi i gacie opadają
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
|