Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
62513
07.02.2013, 12:22
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#BoxSportTxt
Pół bańki euro za 2,5 roku dla takiej łajzy czyli 200 t euro za każdy rok wycierania ławy
Jak ten klub ma potem dobrze funkcjonować?:/
arti