Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8040
Stary 07.02.2013, 12:18
Kompletnie nie rozumiem czemu gramy taką kichę, Irlandie z naszym potencjałem to powinniśmy pyknąć gładko 3:0 w końcu mamy piłkarzy czołowych lig/klubów: Szczęsny (Arsenal) -Piszczek (Borussia), Glik (Torino), Salomon (AC Milan), Boenisch (Leverkusen) - Błaszczykowski (Borussia), Łukasik (Legia), Obraniak (Bordeaux), Grosik (Sivasspor) -Mierzejewski (Trabzonspor) - Lewandowski (Borussia). Nie wsadzam tu Perquisa bo z obecna forma nadaje sie do tarcia chrzanu. W każdym razie potencja jest, a oni chuja grają.
Odpowiedz cytując