Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62510
Stary 07.02.2013, 08:09
GrzegorzTS napisał(a):Wyświetl post
Śmiechu warte nie widzieliście dzieciaka na oczy a tutaj płacze jakby nam skradli przyszłego Ronaldo.
Tu nie chodzi o to czy widzieli czy nie tylko o to jak to się dzieje, chłopak niby utalentowany ucieka z Wisły do klubu 1-szo ligowego. Nie ma w Wiśle warunków do trenowania i nie ma nadziei zaistaniec w tej drużynie. A Jacek Bednarz ściąga kolejnych Fredriksenów czy innych Selerów w międzyczasie pieprząc o potrzebie skoncentrowaniu się na młodych polskich zawodnikach. To jest śmiechu warte ... A może ktoś napisze, że klubu nie stac na to, żeby chłopakowi dac takie same pieniądze jakie będzie miał w 1-szej lidze. Ale ja się wtedy zapytam, po kiego uja brac czwartego bramkarza, czy kolejnego mudzina na testy ... który na pewno dostanie kontrakt wyższy niż 4 tysie i to netto!!!
Ostatnio edytowane przez cfa : 07.02.2013 o godz. 08:13.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując