GrzegorzTS napisał(a):

|
Śmiechu warte nie widzieliście dzieciaka na oczy a tutaj płacze jakby nam skradli przyszłego Ronaldo.
|
Tu nie chodzi o to czy widzieli czy nie tylko o to jak to się dzieje, chłopak niby utalentowany ucieka z Wisły do klubu 1-szo ligowego. Nie ma w Wiśle warunków do trenowania i nie ma nadziei zaistaniec w tej drużynie. A Jacek Bednarz ściąga kolejnych Fredriksenów czy innych Selerów w międzyczasie pieprząc o potrzebie skoncentrowaniu się na młodych polskich zawodnikach. To jest śmiechu warte ... A może ktoś napisze, że klubu nie stac na to, żeby chłopakowi dac takie same pieniądze jakie będzie miał w 1-szej lidze. Ale ja się wtedy zapytam, po kiego uja brac czwartego bramkarza, czy kolejnego mudzina na testy ... który na pewno dostanie kontrakt wyższy niż 4 tysie i to netto!!!