R33 napisał(a):

|
Klub bez kibiców nie ma racji bytu, nawet z bogatym biznesmenem. Przykładów nie trzeba daleko szukać (Amica, Groclin). Jak tak nie chce nikogo słuchać to niech wybiera albo MY albo rząd, PZPN, Ekstraklasa, policja itp.
|
Amica ma sie chyba akurat całkiem dobrze
