Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.02.2013, 23:08
R33 napisał(a):Wyświetl post
Klub bez kibiców nie ma racji bytu, nawet z bogatym biznesmenem. Przykładów nie trzeba daleko szukać (Amica, Groclin). Jak tak nie chce nikogo słuchać to niech wybiera albo MY albo rząd, PZPN, Ekstraklasa, policja itp.
Amica ma sie chyba akurat całkiem dobrze

Odpowiedz cytując