Kamil_mchw napisał(a):

witam,
mam problem z jednym głośnikiem w kolumnie... delikatnie pierdzi przy większej ilości basu... wcześniej tego nie było. Głośniki stoją od pół roku za szafą nie używane i sprzedałem je na allegro jako w pełno sprawne, jutro mam je wysłać i tak przed pakowaniem odpaliłem je dla pewności że wszystko jest OK. i nagle jeden głośnik niskotonowy zaczął pierdzieć. Od leżenia w szafie nic im się nie powinno stać. Czego to może być wina? Proszę o pomoc na prv.
|
Jak jeszcze nie wysłałeś to sprawdz membranę w głośniku. Może być delikatnie uszkodzona. Sprawdz kabelki - tu musisz rozkręcić głośnik - mogły się poluzować. Zakładam, że kable z wzmacniacza do głośnika są porządne. Może pierdzieć bo przedterowujesz wzmacniacz - wyłącz LOUDNES i bas daj na 0. Pewne częstotliwości nie odpowiadają patafianowi

Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern