Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare
Offline
#
26847
06.02.2013, 20:48
Może ktoś polecić w miarę nie drogi basen do popływania, bez żadnych dodatków, wieczorami 2/3 razy w tygodniu. Możliwie jak najbliżej centrum. Z góry dzięki za pomoc
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
GiZmO_14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GiZmO_14
Znajdź inne posty napisane przez GiZmO_14