Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 06.02.2013, 20:04
Klub bez kibiców nie ma racji bytu, nawet z bogatym biznesmenem. Przykładów nie trzeba daleko szukać (Amica, Groclin). Jak tak nie chce nikogo słuchać to niech wybiera albo MY albo rząd, PZPN, Ekstraklasa, policja itp.
Ostatnio edytowane przez R33 : 06.02.2013 o godz. 20:07.
Odpowiedz cytując