Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 06.02.2013, 18:54
Babba napisał(a):Wyświetl post
To przyczepianie się Łysego jest już żałosne. Każdy chyba wie,że za sznurki pociąga Cupiał i to ten Pan pluje nam w twarz swoimi kaprysami/krótkowzrocznością itp. Powinien zostawić klub wpizzdu dawno temu. I prosżę nie gadać,że gdyby nie on nie było by mistrzostw, paru zacnych wystepow. Tak prawda, gdyby nie on to tego by nie było,ale Bodziu nie stworzył żadnych struktur, osiągniecia Wisełki to już historia. Namacalnego bo Bogusiu nie ma niczego.
Kto wie może bez Cupiała bylibyśmy teraz na miejscu ŁKS-u... Co do karnetów to poczekajmy na to co napiszą Ci co byli na spotkaniu z klubem. Ciekaw jestem jak łby z zarządu to wszystko widzą
Odpowiedz cytując