Dariook napisał(a):

|
Kolejny przykład, tym razem z klubu, że Cupiał miał po części rację...
|
Jaką rację? To jest zamknięte koło. Juniorowi możemy zaoferować jedno boisko, pół trenera i rywalizację z ludźmi, którzy podobno grają za nazwisko albo swoich rodziców. Jeżeli w ciągu ostatnich 15 lat nic nie poprawiło się w tym względzie trudno oczekiwać, że będą tutaj zostawali bo to ta słynna Wisła, a oprócz tego goła dupa.