|
przykro to pisać, ale decyzja o tym, by miast Bednarza wy.......ić, awansować go jeszcze na p.o. prezesa, była dla mnie szokująca i iście kretyńska.
Cóż - liczyłem na jakieś zmiany transferowe, liczyłem na przebudowę, chodziłem jesienią na mecze. I napiszę teraz tylko tyle - dopóki Bednarza nie wyrzucą z Wisły, moja noga na Reymonta 22 już więcej nie postanie.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 06.02.2013 o godz. 15:05.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|