|
Les Fornalikos powinni dzisiaj pokonać Ajriszów. Co jak co, ale w porównaniu do Smudy to niebo, a ziemia. Widać w tym jakiś pomysł na grę, rozegranie, różnorodne warianty, a nie Smudejrowskie "Byle na 0 z tyłu". Nie ukrywam, wynik towarzystkiego z Rumunami rozbudza apetyty.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|