hunter napisał(a):

|
Dlatego w tej sytuacji jedyne co by zabezpieczyło nasz kibicowski interes to zmiana w regulaminie dystrybucji biletów i karnetów polegająca na tym, że w każdej chwili można zwrócić karnet i odzyskać pieniądze za mecze z których się rezygnuje. Problem to tylko polega zapewne na tym, że to kwestia fantastyki i nikt w klubie na takie kroki się nie zdecyduje.
|
To jaka niby korzyść miałby klub sprzedając karnety? Spotkałeś się w ogóle gdziekolwiek z czymś takim?
Wyobrażasz sobie np. sytuacje że gramy w pucharach z jakąś dobrą drużyną, ludzie kupują karnety żeby mieć zniżkę na ten mecz, po czym wszyscy oddają karnet?