Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1734
Stary 06.02.2013, 10:02
hunter napisał(a):Wyświetl post
Dlatego w tej sytuacji jedyne co by zabezpieczyło nasz kibicowski interes to zmiana w regulaminie dystrybucji biletów i karnetów polegająca na tym, że w każdej chwili można zwrócić karnet i odzyskać pieniądze za mecze z których się rezygnuje. Problem to tylko polega zapewne na tym, że to kwestia fantastyki i nikt w klubie na takie kroki się nie zdecyduje.
To jaka niby korzyść miałby klub sprzedając karnety? Spotkałeś się w ogóle gdziekolwiek z czymś takim?

Wyobrażasz sobie np. sytuacje że gramy w pucharach z jakąś dobrą drużyną, ludzie kupują karnety żeby mieć zniżkę na ten mecz, po czym wszyscy oddają karnet?
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 06.02.2013 o godz. 10:07.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując