Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 05.02.2013, 22:35
cytat z pewnego forum:

"Nie kupujemy karnetów.Wygląda na to że walą z nami w ch.......
Będzie info na stronie. Najpóżniej w czwartek.Raczej się niedogadamy"

+ to, że Bednarz został P.o. prezesa to mówi samo za siebie!! ja sądzę, że wiosną odpuszczę sobie stadion piłkarski na R22.
Odpowiedz cytując