|
cytat z pewnego forum:
"Nie kupujemy karnetów.Wygląda na to że walą z nami w ch.......
Będzie info na stronie. Najpóżniej w czwartek.Raczej się niedogadamy"
+ to, że Bednarz został P.o. prezesa to mówi samo za siebie!! ja sądzę, że wiosną odpuszczę sobie stadion piłkarski na R22.
|