Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1729
Stary 05.02.2013, 18:07
Nic dziwnego, że plan za "pół darmo" się nie sprawdził, bo nie tylko niskie ceny są w stanie przyciągnąć kibiców na stadion. Pikiniki (sorry za wyrażenie, nie chcę nikogo obrazić) chcą oglądać finezyjną grę, a "zagorzali kibice" chcą głośno dopingować i wspierać drużynę efektownymi oprawami/racami etc.

Ani jedno ani drugie na razie nie jest możliwe, wiec wyczuwam słabą frekwencję (mimo że po raz pierwszy można karnety nabywać przez Internet).
Odpowiedz cytując