I jedno i drugie
Nie licząc Gowina, praktycznie nikt z PO się nie wychylał przed szereg z takimi wywiadami. Daję sobie rękę uciąć że do końca kadencji na pewno ta partia nie dotrwa w takim składzie.
Kolejny podatek wprowadzają właśnie - ile można jawnie ludzi w ch.... robić ?