Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1422
Stary 05.02.2013, 11:52
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie wnikając w fakt że miał ciężką walkę, od początku dziwne mi się wydawało ze w ciągu 3 tygodni w ogóle planują cokolwiek ...
Rzeczywiście to jakaś bzdura totalna była i suma sumarum można w tej chwili domniemywać, a nawet wprost zarzucić, że od początku sztab Szpilki miał zamiar w ten sposób postąpić. Być może ta cała niedoszła walka to czysty marketing, żeby podkręcić sprzedaż Polsatowi PPV na galę Gołota-Saleta.
Odpowiedz cytując