Kocur napisał(a):

|
Nie wnikając w fakt że miał ciężką walkę, od początku dziwne mi się wydawało ze w ciągu 3 tygodni w ogóle planują cokolwiek ...
|
Rzeczywiście to jakaś bzdura totalna była i suma sumarum można w tej chwili domniemywać, a nawet wprost zarzucić, że od początku sztab Szpilki miał zamiar w ten sposób postąpić. Być może ta cała niedoszła walka to czysty marketing, żeby podkręcić sprzedaż Polsatowi PPV na galę Gołota-Saleta.