|
Czemu się dziwicie, to w pewnym sensie wpisuje się w politykę klubu. Wyprzedaż, obcinanie jakichkolwiek kosztów trwa przecież już od dłuższego czasu. Sądzę, że apogeum tych działań dopiero przed nami (lato). Przyszły sezon będzie naszym ostatnim w extraklasie, może uda się zadomowić w 1 lidze i nie spadać dalej. Ja widzę jednak światełko nadziei. Może p. Cupiał zechce się pozbyć 1-szo ligowca. Jedyna nadziej, że znajdzie się inwestor, który nas kupi. Miasta na to nie stać, może ktoś lepszy niż Król czy Wojciechowski się trafi. Osobiście chciałabym, aby p. Cupiał pozbył się swojej zabawki jak najszybciej! Z nim już nic dobrego nas nie czeka, a naiwnością jest wiara w budowę znowu mocnej Wisły. Jak ta budowa wygląda wszyscy nie ślepi widzą.
|