Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20851
Stary 05.02.2013, 06:56
thechris napisał(a):Wyświetl post

Ja pier... Ty uważasz, że 7 lat budowy to jakiś plus?! Uważasz, że koszty budowy co roku taniały? To nieźle masz... Po za tym przecież jakby wybudowano w 2 lata to przez kolejnych pięć zamiast do niego dokładać to mógłby na siebie zarabiać...
Chciałem zauważyć że to nie ja płaczę w tym temacie że mi bilety MPK zdrożały bo ktoś stadion postawił, co tezą jest mega po.......oną...

Gdyby był wybudowany w 2 lata to masz rację że koszty były by mniejsze bo bylibyśmy przed bumem budowlanym, stadion miałby 20 pare tysięcy, 4 takie trybuny jak C i G, 3 narożniki puste, w jednym okrąglak i wykończenie trybun w środku jak na koronie kielce.

Ale byś taniej 179 śmigał zamiast rondka w okolicach Śląskiej stała by estakada, tak samo jak aleje by były 4 poziomowe... A wszystko to przez stadion, nawet nie przez cały a przez 200 mln które skręcił zły pan sknerus... Może byśmy nawet Euro wygrali.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując