Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62491
Stary 05.02.2013, 00:01
Co do Waszych rozważań odnośnie LM, to w tamtych czasach obojętnie kogo byśmy w drużynie nie mieli, to awans do LM był prawie niemożliwy.

Co do polityki klubu - to może to śmieszne, ale zatoczyliśmy koło - jesteśmy mniej więcej w tym miejscu, gdzie byliśmy przed Cupiałem.

Trochę to śmieszne i zarazem smutne...
Odpowiedz cytując