|
Co do Waszych rozważań odnośnie LM, to w tamtych czasach obojętnie kogo byśmy w drużynie nie mieli, to awans do LM był prawie niemożliwy.
Co do polityki klubu - to może to śmieszne, ale zatoczyliśmy koło - jesteśmy mniej więcej w tym miejscu, gdzie byliśmy przed Cupiałem.
Trochę to śmieszne i zarazem smutne...
|