thechris napisał(a):
|
Nie i nie wybieram się. Przejedź się do Astany lub Cluż a nie porównuj 15-tysiącznik z jakiejś polskiej wioski... Ja wiem, żeby pseudostadion za 600 baniek z R22 mógł wygrać rywalizacje z innym to trzeba wybierać stadiony ze 4 razy tańsze ale bez przesady, żeby wybierać 11 razy tańszy... Generalnie mam gdzieś jak wygląda stadion w Kielcach. Twierdzisz, że jest gorszy od tego na R22 i podajesz, że był 11-krotnie tańszy... Fajnie, wierzę Ci na słowo... To naprawdę sukces wydać 11 razy więcej i zbudować coś lepszego.
|
Człowieku przeczytaj dokładnie post, który cytujesz. I nie wciskaj mi nie moich słów.
Jeszcze do tego chcesz porównywać nasz stadion do budowy w Kazachstanie.
Z tego co widzę na forum to szkoda czasu na jakiekolwiek dyskusje z Tobą. W dupie był, gówno widział, a najwięcej ma do powiedzenia.