Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5422
Stary 04.02.2013, 19:23
enzo napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z ćwiczeniem zwodów bez piłki? Poważnie pytam, bo nie mogę tego ogarnąć.
widziałeś w trakcie poprzedniej rudny wygrane pojedynki 1na1 ? No własnie, dlatego najpierw cwiczą zwody bez piłki, czyli coś czego uczy sie 8 letnie dziecko u instruktora piłki nożnej.

Nie no wiem ze chodzi o motoryke i zmiane kierunku, ale nie brzmi to śmiesznie. Jeśli próbowali sie chwalić że ćwiczą zwody bez piłki to kapke wstyd.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując