enzo napisał(a):

|
O co chodzi z ćwiczeniem zwodów bez piłki? Poważnie pytam, bo nie mogę tego ogarnąć.
|
widziałeś w trakcie poprzedniej rudny wygrane pojedynki 1na1 ? No własnie, dlatego najpierw cwiczą zwody bez piłki, czyli coś czego uczy sie 8 letnie dziecko u instruktora piłki nożnej.
Nie no wiem ze chodzi o motoryke i zmiane kierunku, ale nie brzmi to śmiesznie. Jeśli próbowali sie chwalić że ćwiczą zwody bez piłki to kapke wstyd.