Bobek90 napisał(a):

Jako ze nie chce mi sie juz produkowac bo widze zes odporny na argumenty to napisze krotko; LM nie bylo, wiosna w LE/PU tylko dwa razy, przez kilkanascie lat klub organizacyjnie zrobil pol kroczku...
Albo jeszcze inaczej, narobilismy dlugu nie osiagajac celu (LM) i nie tworzac zadnej struktury ktora moze gwarantowac jakis minimalny poziom sportowy i przynosic jakies pieniadze. Ergo, bez kolejnych ogromnych inwestycji (drastyczne zwiekszenie dlugu) nie ma zadnych perspektyw ani na wyniki, ani na zmniejszenie (nie splacenie) poprzedniego dlugu.
Melduje wykonanie misji; misja zakonczona sukcesem!
|
Klub zrobił krok, ale do tyłu - organizacyjnie to jest dno. Nie ma skautingu, nie ma młodzieży, nie ma żadnej wizji, klarownej, która byłaby przedstawiona kibicom. Wisła to klub, którego kibice zasługują na to, by ktoś wreszcie powiedział, w którą stronę zmierza, jakie będą przeobrażenia, jaka jest wizja. Nikt się z nami, obecnie, za czasów Łysego Księgowego tą wizją nie dzieli. Przypuszczam, że takiej wizji nie ma, a obecna polityka transferowa opiera się na nicnierobieniu i liczeniu, że jakoś to będzie.
To totalne dyletanctwo, które już w tym sezonie może skończyć się pierwszą ligą. Niech wreszcie ktoś wyjdzie i powie, gdzie my teraz jesteśmy, do czego dążymy i jaką mamy wizję rozwoju!!!