Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62489
Stary 04.02.2013, 18:36
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Ci co pierdzielą że wtedy czyli w latach 2000 Wisła kupowała za darmo jest debilem albo jakimś gimbusem :(
Sam Żurawski kosztował ponad mln marek czyli teraz ponad mln Euro. A był jeszcze Zieńczuk kosa Baszczyński Kuźba Głowacki...
Nie mam pytań...
i mówienie że klub nic nie osiągnął to szczyt hamstwa i głupoty. 1/8 PE Tyle MP i mało Wam.. Naprawde co nie kturzy są żałośni. Dzięki tej drużynie budowanej w tamtym czasie klub się jeszcze trzyma. A jak się co nie kturych czyta to widać 0 szacunku dla piłkarzy właściciela i przede wszystkim klubu. Tradycji jaka się tworzy...
Możesz rozwinąć tą myśl ?
Odpowiedz cytując