|
Ci co pierdzielą że wtedy czyli w latach 2000 Wisła kupowała za darmo jest debilem albo jakimś gimbusem :(
Sam Żurawski kosztował ponad mln marek czyli teraz ponad mln Euro. A był jeszcze Zieńczuk kosa Baszczyński Kuźba Głowacki...
Nie mam pytań...
i mówienie że klub nic nie osiągnął to szczyt hamstwa i głupoty. 1/8 PE Tyle MP i mało Wam.. Naprawde co nie kturzy są żałośni. Dzięki tej drużynie budowanej w tamtym czasie klub się jeszcze trzyma. A jak się co nie kturych czyta to widać 0 szacunku dla piłkarzy właściciela i przede wszystkim klubu. Tradycji jaka się tworzy...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|