Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62482
Stary 04.02.2013, 15:55
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Lemoniadowy Joe
Jak na "nie smarka" to posiadasz zadziwiajacy poziom braku czytanie za zrozumieniem oraz wypowiadania sie w sposob belkotliwy, trudny do zrozumienia.
Bo nie chce mi sie tłumaczyć komuś kto miał wtedy 8-10 latek realiów tym bardziej ze teraz robisz z siebie wielkiego eksperta w sprawach wszelakich i to dalej Ty nie rozumiesz logiki ówczesnego działania co udowadniasz
oglądałeś chociaż tamte wydarzenia za żywo ?



Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko obnazam ta "wielka" strategie Cupiala. Caly jego "planu" polegal na... nedzy u innych druzyn.
Nie ma to jak swietna "strategia" rozwoju klubu.

Mial szczescie, mielismy szczescie, ze trafil w dobry okres.To bylo szczesliwe znalezienie sie w odpowiednim czasie, a nie zadna przemyslana strategia.
Kompromitujesz sie po raz kolejny to raczej mówiło sie ze Cupiał ogromnie przepłaca co zresztą było prawda biorąc pod uwagę ilu kupił ilu sie sprawdziło za ile sprzedał ale faktem jest ze kupił prawie wszystkich wyróżniających sie swego czasu w lidze co i tak było za mało żeby dostać sie LM
Kupował za darmo a dług narósł do 100 mln zł a to przecież nie były wszystkie wydatki

Czego chcesz mnie jeszcze nauczyć o tamtym czasie , przecież nie mówię ze nie warto szkolić ale nazwanie tamtego okresu "gównianym" planem działania to przesada.


Bobek90 napisał(a):Wyświetl post

Jako ze nie chce mi sie juz produkowac bo widze zes odporny na argumenty to napisze krotko; LM nie bylo, wiosna w LE/PU tylko dwa razy, przez kilkanascie lat klub organizacyjnie zrobil pol kroczku...
Albo jeszcze inaczej, narobilismy dlugu nie osiagajac celu (LM) i nie tworzac zadnej struktury ktora moze gwarantowac jakis minimalny poziom sportowy i przynosic jakies pieniadze. Ergo, bez kolejnych ogromnych inwestycji (drastyczne zwiekszenie dlugu) nie ma zadnych perspektyw ani na wyniki, ani na zmniejszenie (nie splacenie) poprzedniego dlugu.
Melduje wykonanie misji; misja zakonczona sukcesem!
Nic nie osiągnęliśmy nic nie zrobiliśmy , ja również dziękuje za taka rozmowę idź i "filozofuj" gdzie indziej nie da sie ukryć ze masz do tego talent choć przeważnie nie masz pojęcia ale musisz sie wypowiedzieć
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 04.02.2013 o godz. 16:04.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując